DEMAG - ET250/630-840 ConceptDE-INJ-DEM-2004-00003
gindumac cena
(Ex works)
saņemt oficiālu piedāvājumu
Apmeklēt iekārtu
izteikt pretpiedāvājumu
Lejupielādēt PDF
Vai jums ir vēl kādi jautājumi? Sazinies ar mums!
sales contact
Borja Garcia
b.garcia@gindumac.com
whatsapp
Sazinieties ar Whatsapp
Rādīt oriģinālvalodā
Šis DEMAG ET250/630-840 Concept ir ražots 2004. gadā. Tā iespīlēšanas spēks ir 2500 kN un bloķēšanas spēks 2750 kN. Mašīnai ir Wittmann lineārais robots, un tās maksimālais veidņu svars ir 3300 kg. Tā ir aprīkota ar skrūvi 60 mm diametrā un piedāvā 636 ccm lielu šļakatu tilpumu. Apsveriet iespēju iegādāties šo DEMAG ET250/630-840 Concept hidraulisko liešanas iekārtu. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo mašīnu.
Pārskats
  • zīmols: DEMAG
  • gads: 2004
  • MODELIS: ET250/630-840 Concept
  • ražošanas stundu skaits: 91810
  • pielietojuma veids: Injekcinis formavimas
  • Atrašanās vieta: Vācija
  • iekārtas veids: Hidrauliskā iesmidzināšanas mašīna
  • vadības bloka zīmols:
Tehniskā informācija - DEMAG ET250/630-840 Concept
Tehniskās specifikācijas
  • Fiksēšanas spēks: 2500 kN
  • Maks. šāviena svars: 579 g
  • Skrūves diametrs: 60 mm
Papildus informācija
  • Bloķēšanas spēks: 2750 kN
  • Attālums starp stieņiem (H x V): 630 x 630 mm
  • Plates izmēri (H x V): 950 x 950 mm
  • Formas augstums: 330-830 mm
  • Atvēršanas gājiens: 675 mm
  • Maksimālā dienas gaisma (attālums starp plātnēm): 1505 mm
  • Veidnes svars: fiksētā puse 1100 kg, kustīgā puse 2200 kg (kopā 3300 kg)
  • Ežektors:
    • Ežektors: gājiens: 200 mm
    • Spēks: 80 kN
    • Centrēšanas gredzena diametrs: 200 mm
    • Pneimatiskais ežektors: jā
  • Kodola izvilkšana: 2 kustīgajā pusē (AS)
  • Iesmidzināšanas bloks:
    • Vienības izmērs: 840
    • L/D: 20
    • Izšļaušanas tilpums: 636 cm³
    • Iesmidzināšanas spiediens: 1351 bar
    • Plastifikācijas ātrums (PS): 74 g/s
    • Skrūves ātrums: 326 apgr./min
    • Sprauslas rādiuss: 15 mm; sprauslas caurums: 3 mm
    • Maksimālais dozēšanas gājiens: 225 mm
    • Piezīme: Otrā iesmidzināšanas iekārta nav norādīta bez datiem → vienkomponenta mašīna
  • Saskarnes/vadības ierīces:
    • Drukas saskarne: jā
    • Procesa vadība/SPC: jā
Papildu aprīkojums
  • Robots/rīkotājs: Wittmann W633-961 lineārais robots
    • Gājiens: Y (vertikāli) 1600 mm, X 900 mm, Z 2500 mm.