Par mums

Global Industrial Machinery Cluster

blue background

Mēs esam iekārtu tirdzniecības nākotne

GINDUMAC
Par GINDUMAC
Kas mēs esam

MŪSU UZŅĒMUMS


Uzņēmuma GINDUMAC nosaukumu veido vārdi Global Inustrial Machine Cluster (Globālā industriālo iekārtu grupa) un tas ir vadošs uzņēmums starptautiskajā lietoto iekārtu tirdzniecības tirgū. Mēs strādājam visā pasaulē, un mums ir plašs lietoto iekārtu ekspertu un biroju tīkls Vācijā, Spānijā un Indijā. Mūsu starptautiskā komanda, kurā ir vairāk nekā 30 darbinieku, vēlas veidot lietotu iekārtu tirdzniecības nākotni pasaules mērogā.

Mēs pērkam un pārdodam lietotas iekārtas metāla un plastmasas apstrādes uzņēmumos. Mēs galvenokārt strādājam ar lietotiem darbgaldiem, lietotām lokšņu metāla iekārtām, lietotām plastmasas apstrādes iekārtām, lietotu automatizācijas aprīkojumu un lietotām rezerves daļām, kā arī citu veidu iekārtām no dažādiem starptautiskiem ražotājiem.

Kā digitāls uzņēmumus, mēs globālajā tirdzniecībā izmantojam jaunākās tehnoloģijas un datu vadītus risinājumus, lai nodrošinātu pircējiem un pārdevējiem labākās iespējamās tirgus cenas.

Example of used industrial machines to buy and sell

MŪSU PAKALPOJUMI


Mēs piedāvājam pielāgotus pakalpojumus, kas ir īpaši veidoti starptautiskajam lietotu iekārtu tirgum. Papildus tādiem finansējuma modeļiem kā 120 dienu maksājums vai 12 mēnešu finansējums mēs piedāvājam pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu, ieskaitot lietoto iekārtu sagatavošanu, iekraušanu, transportēšanu un uzstādīšanu. Lietotu iekārtu pircēji var izvēlēties arī tādus papildpakalpojumus kā augstvērtīga pārbaude un iekārtu uzraudzība.

MŪSU SOLĪJUMS


Mēs apsolām, ka lietotu iekārtu tirdzniecība būs godīga, caurskatāma un ekonomiska. Ja vēlaties pārdot vai pirkt, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu no pirmā soļa: jūs varat domāt par savu uzņēmumu, mēs parūpēsimies par pārējo! Mēs sevi uzskatām par “One Group, One Movement”, kas veido lietoto iekārtu nākotni.

The used machinery movement

MŪSU BIROJI


Mūsu darbavieta ir visa planēta. No Vācijas birojiem Kaizerslauternā un Ludvigsburgā, Spānijas - Barselonā un Vitorijā - un Indijas - Vadodarā un Mumbajā - mēs pērkam un pārdodam lietotas iekārtas visā pasaulē.

VĀCIJA

LOADING ..

SPĀNIJA

LOADING ..

LOADING ..

MŪSU KOMANDA


Mūsu uzņēmuma galvenā vērtība ir tā komanda! Katru dienu mēs enerģiski un apņēmīgi strādājam, lai izveidotu aprīkojuma nākotni. Mūsu komandā ir dinamiski un tālredzīgi cilvēki no visas pasaules ar ekonomisko, inženierzinātņu un datorzinātņu izglītību, kas ļauj mums labi darboties jebkurā pasaules vietā.

Skatiet šeit mūsu valdes locekļus, kas ir vadošie GINDUMAC operācijas.

Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

Co-CEO / Managing Partner

d.kaiser@gindumac.com
Benedikt Ruf

Benedikt Ruf

Co-CEO / Managing Partner

b.ruf@gindumac.com
Borja Garcia Lomba

Borja Garcia Lomba

Head of Inventory & Pricing

b.garcia@gindumac.com

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, jūs pieņemat mūsu sīkfailu politiku.  Noklikšķiniet šeit , ja vēlaties uzzināt vairāk.

NORAIDĪTpieņemt