Iekārtu kategorijas

Metāla un plastmasas apstrādes iekārtas

blue background

Mēs esam globāli eksperti darbā ar lietotiem darbgaldiem, lokšņu metāla un spiedienliešanas iekārtām, kā arī automatizācijas aprīkojumu.

GINDUMAC
Iekārtu kategorijas

Iekārtu kategorijas


GINDUMAC galvenokārt strādā ar 4 lielākajām lietotu iekārtu kategorijām: lietoti metālapstrādes darbgaldi, lietotas lokšņu metāla iekārtas, lietotas plastmasas spiedienliešanas iekārtas un lietots automatizācijas aprīkojums.

Pārdošanai paredzētu lietotu rūpniecības mašīnu piemērs

Darbgaldi

Lietotu darbgaldu kategorijā mēs pērkam un pārdodam dažādu zīmolu un modeļu iekārtas, kuras ražo gan lieli starptautiski oriģinālā aprīkojuma ražotāji (OEM), piemēram, DMG Mori, Mazak, HAASS vai +GF+, gan specializēti reģionālie OEM. Mūsu iekārtu portfelī ir iekļauti galvenie pielietojuma veidi - frēzēšana, virpošana, urbšana vai brucināšana.

Pārdošanai paredzētu lietotu rūpniecības mašīnu piemērs

Lokšņu metāls

Mēs lieliski protam tirgot lietotas lokšņu metāla iekārtas, kuras piedāvā dažādi OEM ar globālu vai reģionālu izplatīšanas metodi, piemēram, Trumpf, AMADA, Bystronic vai Muratec. Mūsu produktu sarakstā ir pārstāvēti dažādi metālapstrādes pielietojumu veidi - no griešanas ar lāzeri līdz izciršanai vai nogriešanai.

Pārdošanai paredzētu lietotu rūpniecības mašīnu piemērs

Plastmasas apstrāde

Lietotas plastmasas apstrādes iekārtas ir viena no mūsu galvenajām kategorijām. Mēs pērkam un pārdodam lietotas plastmasas apstrādes iekārtas no dažādiem OEM, piemēram, KraussMaffei, ENGEL, Arburg vai Battenfeld. Mūsu spiedienliešanas produktu sarakstā atradīsiet dažādus zīmolus, modeļus un izgatavošanas gadus.

Pārdošanai paredzētu lietotu rūpniecības mašīnu piemērs

Automatizācijas aprīkojums

GINDUMAC piedāvā arī automatizēta aprīkojuma risinājumus. Mūsu produktu sarakstā atradīsiet dažāda veida un zīmolu lineāros, posmu un sāniskas ievades robotus. Mēs pastāvīgi paplašinām mūsu portfeli ar lietotu automatizācijas aprīkojumu no tādiem oriģinālā aprīkojuma ražotājiem kā Kuka, ABB, FANCU vai Yaskawa.

Pārdošanai paredzētu lietotu rūpniecības mašīnu piemērs

Kokapstrādes iekārtas

Lietotu kokapstrādes mašīnu kategorijā mēs pērkam un pārdodam dažādu zīmolu un modeļu mašīnas no lielākajiem starptautiskajiem oriģināliekārtu ražotājiem, piemēram, HOMAG, BIESSE vai SCM, līdz specializētiem reģionālajiem oriģināliekārtu ražotājiem. Mūsu mašīnu portfelis pārstāv galvenās pielietojuma jomas, piemēram, frēzēšanu, urbšanu, zāģēšanu vai malu apstrādi.

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, jūs pieņemat mūsu sīkfailu politiku.  Noklikšķiniet šeit , ja vēlaties uzzināt vairāk.

NORAIDĪTpieņemt