Engel - ES650H/200W-200HL-2F DE-INJ-ENG-2001-00005
gindumac cena
(Ex works)
saņemt oficiālu piedāvājumu
Apmeklēt iekārtu
izteikt pretpiedāvājumu
Lejupielādēt PDF
Vai jums ir vēl kādi jautājumi? Sazinies ar mums!
sales contact
Borja Garcia
b.garcia@gindumac.com
whatsapp
Sazinieties ar Whatsapp
Rādīt oriģinālvalodā
Šis trīsasu Engel ES650H/200W-200HL-2F ir ražots 2001. gadā. Tās iespīlēšanas spēks ir 2000 kN, formas atvēršanas gājiens 700 mm, bet attālums starp stieņiem 920 x 750 mm. Aprīkota ar diviem iesmidzināšanas blokiem, 40 mm un 25 mm diametra skrūvēm un rotācijas galda vadību. Apsveriet iespēju iegādāties šo Engel ES650H/200W-200HL-2F hidraulisko iesmidzināšanas iekārtu. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par šo mašīnu.
Pārskats
  • zīmols: Engel
  • gads: 2001
  • MODELIS: ES650H/200W-200HL-2F
  • ražošanas stundu skaits: 98780
  • pielietojuma veids: Injekcinis formavimas
  • Atrašanās vieta: Vācija
  • iekārtas veids: Hidrauliskā iesmidzināšanas mašīna
  • vadības bloka zīmols: ENGEL
Tehniskā informācija - Engel ES650H/200W-200HL-2F
Vadības bloks
  • Vadības marka: ENGEL
  • Vadības modelis: CC100
Izmēri
  • Mašīnas svars: 12200 kg
Tehniskās specifikācijas
  • Fiksēšanas spēks: 2000 kN
Papildus informācija
  • Stiprinājuma bloks
    • Veidnes svars (WZ): 1500 kg
    • Kopējais pārvietojamais svars: 3000 kg
    • Minimālais formas augstums: 550 mm
    • Formas atvēršanas gājiens: 550 mm (550 mm) 700 mm
    • Saišu stieņu attālums (H × V): 920 × 750 mm
    • Plates izmērs: 1250 mm
    • Ežektora gājiens: 150 mm
    • Izstumšanas spēks: 61 kN
    • Centrēšanas gredzena diametrs A pusē: 110 mm
    • Centrēšanas gredzena diametrs B pusē: 90 mm
    • Veidņu bloķēšanas sistēma: Hidrauliskā / pneimatiskā
    • Korpusa vilkšanas kontrole: Jā
    • Serdeņu skaits: 4 (A pusē)
    • Rotācijas galda vadība: Jā
    • Indeksa plāksnes vadība: Jā
  • Iesmidzināšanas bloks 1 (galvenais) - tips 650H
    • Maksimālais izsmidzināšanas tilpums: 200 cm³
    • Darbības tilpums: 251 cm³
    • Skrūves diametrs: 40 mm
    • L/D attiecība: 20
    • Skrūves ātrums: 290 apgr./min.
    • Iesmidzināšanas spiediens: 1930 bar
    • Iesmidzināšanas ātrums: 142 g/s
    • Izsmidzinātā materiāla svars (PS): 216 g
    • Plastifikācijas ātrums: 26 g/s
    • Sprauslas atvērums: 15 mm
    • Sūkņa motors: 30 / 12,3 kW
  • 2. iesmidzināšanas bloks (sekundārais) - tips 200 W
    • Maksimālais izsmidzināšanas tilpums: 140 cm³
    • Darbības tilpums: 69 cm³
    • Skrūves diametrs: 25 mm
    • L/D attiecība: 24
    • Skrūves ātrums: 480 apgr./min.
    • Iesmidzināšanas spiediens: 2000 bar
    • Iesmidzināšanas ātrums: 104 g/s
    • Izsmidzinātā daudzuma masa (PS): 60 g
    • Plastifikācijas ātrums: (PS): 1,5 g (S) (PS) (60 g): 12 g/s
    • Sprauslas caurums: 15 mm
    • Sūkņa motors: Sūknis: ~6,8 kW
  • Mašīnas asu kustība
    • X ass (iesmidzināšanas bloks): 500 mm
    • Y ass (rotējošais galds / veidnes nesējs): 1000 mm.
    • Z ass (iespīlēšanas bloks):: 1400 mm