Engel - Engel ES650H/200W-200HL-2F (2000)DE-INJ-ENG-2000-00002
gindumac cena
(Ex works)
saņemt oficiālu piedāvājumu
Apmeklēt iekārtu
izteikt pretpiedāvājumu
Lejupielādēt PDF
Vai jums ir vēl kādi jautājumi? Sazinies ar mums!
sales contact
Borja Garcia
b.garcia@gindumac.com
whatsapp
Sazinieties ar Whatsapp
Rādīt oriģinālvalodā
Šis 3 asu Engel ES650H/200W-200HL-2F ir ražots 2000. gadā. Tās iespīlēšanas spēks ir 2000 kN, stieņa attālums 920 × 750 mm un skrūves diametrs 50 mm. Tā ir aprīkota ar diviem iesmidzināšanas blokiem, hidraulisko bloķēšanas sistēmu un rotācijas galda vadību, kas nodrošina precīzu un efektīvu darbību. Ja vēlaties iegūt augstas kvalitātes injekcijas formēšanas iespējas, apsveriet Engel ES650H/200W-200HL-2F mašīnu, ko mēs piedāvājam pārdošanā. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.
Pārskats
  • zīmols: Engel
  • gads: 2000
  • MODELIS: Engel ES650H/200W-200HL-2F (2000)
  • ražošanas stundu skaits: 63929
  • pielietojuma veids: Injekcinis formavimas
  • Atrašanās vieta: Vācija
  • iekārtas veids: Hidrauliskā iesmidzināšanas mašīna
  • vadības bloka zīmols: ENGEL
Tehniskā informācija - Engel Engel ES650H/200W-200HL-2F (2000)
Vadības bloks
  • Vadības marka: ENGEL
  • Vadības modelis: CC 200 (CC200)
Tehniskās specifikācijas
  • Fiksēšanas spēks: 2000 kN
Papildus informācija
  • Stāvoklis: Labi uzturēts un apkalpots
  • Spriegotājs:
    • Veidņu svars: 1500 kg
    • Kopējais svars: 3000 kg
    • Saišu stieņu attālums (H × V): 920 × 750 mm
    • Plates izmērs: 1150 mm
    • Atvēršanas gājiens: 700 mm
    • Dienas gaisma (atvēršana):: 700 mm
    • Minimālais formas augstums: 450 mm
    • Maksimālais veidnes augstums: nav norādīts
    • Ežektora gājiens: Ežektors: 150 mm
    • Ežektora spēks: 61 kN
    • Atgriešanās spēks: nav norādīts
    • Centrēšanas diametrs (A pusē): 110 mm
    • Centrēšanas diametrs (B pusē): 110 mm: Vidējais diametrs: 90 mm
    • Bloķēšanas sistēma: Hidrauliskā / pneimatiskā
    • Dzīslu skaits: 4
    • Rotācijas galda vadība: Jā
    • Kodolu vilkšanas vadība: Jā
    • Indeksa plāksnes vadība: Jā
  • 1. iesmidzināšanas bloks (650H):
    • Maksimālais izsmidzināšanas tilpums: 200 cm³
    • Darbības tilpums: 392 cm³
    • Skrūves diametrs: 50 mm
    • L/D attiecība: 20
    • Skrūves ātrums: 290 apgr./min.
    • Iesmidzināšanas spiediens: 1240 bar
    • Iesmidzināšanas ātrums: 120 g/s
    • Plastifikācijas ātrums: 1: 41 g/s
    • Sprauslas caurums: 15 mm
    • Uzstādīts sūknis: 30 / 12,3 kW
  • Iesmidzināšanas bloks 2 (200 W):
    • Maksimālais izsmidzināšanas tilpums: 140 cm³
    • Darbības tilpums: 69 cm³
    • Skrūves diametrs: 25 mm
    • L/D attiecība: 24
    • Skrūves ātrums: 480 apgr./min.
    • Iesmidzināšanas spiediens: 2000 bar
    • Iesmidzināšanas ātrums: 60 g/s
    • Plastifikācijas ātrums: 1,5 mm: 12 g/s
    • Sprauslas atvērums: 15 mm
    • Uzstādīts sūknis: ~6,8 kW
  • Vadības ierīces un funkcijas:
    • SPC (statistiskā procesa kontrole): Jā
    • Spiediena interfeiss: Jā
    • 2. iesmidzināšanas muca: Jā
    • Veidņu uzraudzība: Nē
    • Speciālās programmas: Nav: Jā
Papildu aprīkojums
  • Izņemšanas ierīce (robots): ERC 23/1-E
    • Pārvietojas: X = 500 mm, Z = 1400 mm
    • Maksimālie veidnes izmēri (Y ass): 1000 mm