Industrial Machinery Background

PĀRDODIET SAVU IEKĀRTU PAR LABĀKO CENU

IEKĀRTAS DATI

3 soļi , lai pārdotu iekārtu

NOSŪTIET PĀRDOŠANAS PIEPRASĪJUMU

SAŅEMIET PIRKŠANAS PIEDĀVĀJUMU

Pērkam jūsu mašīnu!

Ko par mums saka ražotāji

Pateicoties GINDUMAC, savu iekārtu pārdevu ātri un viegli. GINDUMAC parūpējās par visu - no bezmaksas iekārtas kvalitātes pārbaudes līdz tās savākšanai - un beigās iegādājās manu iekārtu par ļoti labu un taisnīgu cenu lieki netērējot laiku. Pilnīgi noteikti iesaku viņu pakalpojumus!
-MHF Martin Halbgewachs GmbH & Co. KG - Funken Formen Fräsen
Pēdējos gados ir vienmēr nācās patērēt ļoti daudz laika, lai iegādātos tieši man nepieciešamu lietotu iekārtu. Sadarbojoties ar GINDUMAC, es varu koncentrēties uz sava uzņēmuma pamatdarbību. Viņi gan sameklē, gan uzstāda vajadzīgo iekārtu, ievērojami atvieglojot manu darbu.
-Murat Yildirim, CEO, DTS GmbH - Diamond Tooling Systems
Mums ir ļoti svarīgi sadarboties ar uzticamu partneri, kurš mums palīdzētu pirkt un pārdot lietotas rūpniecības iekārtas, kas ir paredzētas mūsu apmācības centriem. Jau pirmajā sadarbības reizē ar GINDUMAC mums izdevās pārdot vienu no mūsu CNC virpošanas iekārtām par ļoti labu cenu. Kopš tā laika mēs regulāri sadarbojamies arī citu projektu ietvaros
-Harry Laufer, Managing Director, TÜV Nord Bildung Saar GmbH

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus, jūs pieņemat mūsu sīkfailu politiku.  Noklikšķiniet šeit , ja vēlaties uzzināt vairāk.

NORAIDĪTpieņemt